Produkty Dell EMC PowerMax

V předchozích článcích jsme si představili sérii PowerMax jako nejmodernější a nejefektivnější úložiště dat.

Rodina PowerMax v sobě zahrnuje dva produkty – PowerMax 2000 a PowerMax 8000. Oba produkty přesně reprezentují to, co od moderního úložiště očekáváme.

Dell EMC PowerMax 2000

Revoluční úložiště, které vyžaduje neskutečné malý prostor pro své efektivní fungování, nabízí neuvěřitelnou rychlost v oblastech NVMe a SCM a přichází s bohatou nabídkou služeb v oblastech nakládání s daty. Nabízí podporu pro Vaše aplikace, zatímco konsoliduje bloky dat, otevřené systémy a také IBM a další potřebné procesy. 

PowerMax struktura Vám umožňuje budoucí rozvoj Vašeho zařízení PowerMax 2000 ze startovní kapacity 13TB až do neskutečné 1.2PBe ve svazcích po 13TB. Drží tedy krok s růstem Vaší společnosti bez nutnosti dalších velkých investic do nového řešení.

Úložiště je vhodné pro střední firemní prostředí pro konsolidaci a přenos dat a je velmi vhodným vstupním bodem do rodiny PowerMax.

Dell EMC PowerMax 8000

Nové a čím dál složitější aplikace neustále zvyšují požadavky na výkon klasických all-flash úložišť. Dell přichází s revolučním řešením Dell EMC PowerMax 8000 s velikou zárukou budoucího technologického vývoje díky velké flexibilitě úložiště. Díky vynikající NVMe a SCM struktuře nabízí toto úložiště nejvyšší výkon pro i ty nejvyšší a nejkritičtější pracovní procesy.

PowerMax 8000 posunul laťku na poli úložišť díky revolučním úrovním výkonu a efektivity. Zároveň však systém nejen splňuje ale i překonává očekávání v oblastech bezpečnosti, ochrany dat, dostupnosti, škálovatelnosti a skutečně masivní konsolidaci dat.

Řešení je nejvhodnější pro vysoké pracovní nasazení vyžadující vysokou míru konsolidace dat v průběhu těch nejsložitějších pracovních operací.

Oba produkty PowerMax jsou nabízeny s jedním ze dvou softwarových balíčků – Essentials (základ) a Pro software package (Profesionální edice). Navíc je PowerMax zahrnut do vynikajícího programu od Dellu (Dell EMC Future-Proof Program – Dell EMC záruka budoucí spokojenosti), který Vám poskytne garanci spokojenosti a zaručí Vám flexibilitu systému v návaznosti na moderní technologické trendy.

V sérii článků jsme si shrnuli to hlavní o produktové řadě PowerMax. Dell garantuje budoucí škálovatelnost, adaptabilitu a flexibilitu tohoto řešení skrze program Future-Proof a neustálé vylepšování systémů nejen v oblasti hardwaru ale i softwaru. PowerMax tedy není pouze nejvýkonnějším úložištěm, ale nabízí vám také veliký uživatelský komfort, který je na trhu zcela ojedinělý. Stává se tedy zcela vitálním článkem každého moderního datacentra, které Vám má za úkol zjednodušit Vaši každodenní pracovní náplň a v konečném důsledku ušetřit výdaje za správu a údržbu Vašeho IT.

Pro více informací nás kontaktujte.