Deset důvodů, proč zákaznicí volí PowerMax

Produkty z řady PowerMax jsou mezi zákazníky velmi oblíbené a těší se skvělému renomé. V dnešním článku si povíme o důvodech, proč tomu tak je.

Řešení je postaveno na moderní architektuře

Produkty PowerMax jsou vytvořeny tak, aby byly snadno upravovatelné, vylepšitelné a lehce ovladatelné. Zahrnují v sobě moderní technologické trendy jako flash, NVMe a SCM za účelem zvýšení výkonu a efektivity.

Nedílnou součástí systému je Inteligentní software PowerMax OS

PowerMax OS je autonomní systém s možností neustálého systémového učení schopný prediktivních analýz, díky kterým předchází problémům a dále zvyšuje bezproblémový chod a výkon úložiště. Nejlepší konfigurace jsou schopné analyzovat víc než 425 bilionů dat v reálném čase.

Neskutečný výkon

PowerMax je skutečně rychlý. Je schopen vytvořit až 15 miliónů IOPS a 350 GB za sekundu s podporou čtení dat pod 100 mikrosekund pro uspokojení všech požadavků v oblasti OLTP, rychlého rozhodování, analýz v reálném čase a virtualizovaných aplikací. PowerMax garantuje spolehlivý výkon s nízkou latencí.

Optimální efektivita úložiště

Dell garantuje možnou deduplikaci dat až v poměru 3:5:1. Deduplikace a komprese dat navíc nemá téměř žádný dopad na výkon a práci s daty. Je také možné ji kdykoli vypnout – mohou to dělat dokonce i aplikace samotné v reakci na potřebný výkon v průběhu pracovního procesu.

Kritické pracovní nasazení a dostupnost

V oblasti pracovního nasazení nemá PowerMax konkurenci – Replikace dat využívá technologii SRDF/Metro Smart DR. Aktualizace a softwarová vylepšení je možné aplikovat bez přerušení práce. Zařízení je velice odolné proti selhání díky odolné architektuře. Díky těmto a dalším vlastnostem jsou systémy PowerMax schopny nabídnout neskutečnou 99,9999% dostupnost a zvýšit dobu chodu vašich systémů. Úložiště je v chodu prakticky neustále.

Neuvěřitelná bezpečnost dat

PowerMax udrží Vaše data v bezpečí díky rozsáhlé a efektivní encrypci dat, která putují od datového zdroje na každý PowerMax disk. I přes tuto technologii Dell garantuje souběžnou redukci dat v poměru 3:5:1. Navíc ovládání a náhled do úložiště podléhá přísným bezpečnostním opatřením, například můžete nastavit autorizaci podle rolí a udělit každému pracovníkovi jiné pravomoci pro přístup k úložišti. V neposlední řadě úložiště neustále provádí zálohování dat jako prevenci proti napadení škodlivým softwarem díky přelomové technologii SnapVX.

Integrace VMware

PowerMax plně podporuje technologii VMware vSphere. VAAI (srdce VMware API), umožňuje odlehčení pracovní nálože na úložišti a zvyšuje výkon vSphere clusterové jednotky (skupiny). Díky podpoře technologií VMware Virtual Volumes (vVols) 2.0, VASA V3.0 a obnovovacího síťového systému (SRM 8.3) je ovládání systému značně zjednodušeno. Tyto systémy umožňují škálovatelnost systémů až na 64 000 vVols.

Masivní škálovatelnost a konsolidace

PowerMax lze škálovat až na 4.5 PB efektivní kapacity za účelem konsolidace bloků, dat, otevřených systémů, hlavního rámu a IBM do jediného pole. Toto umožňuje snížení celkových výdajů, které musíte vynaložit na provoz datacentra – místo, výdaje na elektřinu, chlazení a provoz. Robustní možnosti rozšíření Vám garantují téměř neomezené možnosti růstu vašich zařízení i v případě neočekávaně velké expanze.

Prověřené datové služby

V případě zakoupení systému PowerMax nezískáte pouze fyzické úložiště pro Vaše data, ale také mnoho dalšího. Řešení umožňuje využívání důvěryhodných datových služeb jako například SnapVX snapshots, SRDF aktivní replikaci dat pro datacentra, neustálou efektivní encrypci dat, a také Cloudovou mobilitu pro Dell EMC PowerMax (poskytuje snadný přenos datových snímků z úložiště na Cloud). Každé řešení PowerMax také nabízí výběr ze dvou softwarových balíčků – Essentials nabízí lokální replikaci dat, přenosové nástroje (NDM), kompresi a deduplikaci dat. Součástí balíčku je také Cloud Mobility.  Druhý profesionální balíček rozšíří systém ještě o vzdálenou replikaci, lepší zotavení z případných problémů, vylepšenou replikaci dat a pokročilé SRM a AppSync iCDM. Navíc si můžete také pořídit technologie RecoverPoint a PowerProtect pro rozšířenou ochranu Vašich dat.

Program Dell EMC Future-Proof

Při pořízení PowerMax automaticky získáváte místo v Dell EMC Future-Proof programu na celé tři roky. Tento program Vám garantuje záruku spokojenosti, 3.5:1 redukci dat, bezstarostné přesuny datových souborů, ochranu investice do hardwaru a mnohé další výhody. Tento program nemá na současném trhu konkurenci a jasně dokládá spolehlivost a důvěru, kterou Dell ve své systémy má.