Flexibilní hardwarová řešení firmy Dell

Dell nabízí řadu řešení pro moderní pracovní prostředí. Široká nabídka notebooků je oblíbená u všech skupin uživatelů a ideální volbou jsou notebooky Dell i pro ty, kteří v důsledku současných opatření teprve začali budovat své flexibilní pracoviště.

Dell rozsahem své nabídky uspokojí i ty nejnáročnější uživatele, kterým přináší výkonné a designově podařené modely. Důraz na kvalitu a výkon zařízení je pro notebooky Dell příznačný. Neustálý vývoj a záruka zajišťují spolehlivost bez přerušení pracovního procesu v případě poruchy či nechtěného poškození zařízení. Díky tomu vám můžeme nabídnout nejen vysoce spolehlivá zařízení, ale také příslušenství a servis. 

Notebooky Dell vynikají v pracovním prostředí i v dalších segmentech. Představíme vám dostupné řady notebooků a jejich možnosti využití.

Dell má několik produktových řad, které se liší podle svého zaměření. Některé jsou určeny spíše pro domácí využití (Inspiron, Alienware…), řada XPS nabízí zařízení pro práci i zábavu a v portfoliu nechybí ani notebooky zaměřené na práci a výkonné workstationy (Latitude, Precision, Vostro, Rugged). 

Zásadním faktorem při rozhodování mezi jednotlivými možnostmi je kromě výkonu a vzhledu také cena. Dell navrhuje svá zařízení tak, aby cena odpovídala jejich reálným možnostem a výkonosti. Hlavní výhodou portfolia Dellu je široká možnost volby a úpravy produktů, může si tedy opravdu vybrat každý, dle aktuálních potřeb. 

Latitude

Tři řady pracovních notebooků Latitude dokonale reprezentují strategii firmy Dell. Jde o nejspolehlivější a nejlépe zabezpečené pracovní notebooky na trhu. 

  • Řada 3000 – navržená pro menší čí rostoucí společnosti. Jde o výkonná zařízení za přijatelnou cenu. Důraz se u této řady klade také na mobilitu zařízení a celkovou úsporu pracovního místa. Tato řada je naprosto ideální pro pracovníky, kteří k výkonu své práce potřebují spolehlivý notebook se základními požadavky na výkon – například pro přenosy dat či vyřizování e-mailů a objednávek v call centru.
  • Řada 5000 – nabízí nejlepší zabezpečení, ať už pracujete kdekoli. Důraz se kladen na výkon a produktivitu. Zásadní je snadné připojení přístroje k příslušenství od myší až po projektory a monitory. Zajímavá je i možnost budoucích rozšíření a vylepšení těchto notebooků, s ostatními nesrovnatelná.
  • Řada 7000 – lehké, výkonné a produktivní notebooky nabízející špičkový výkon a design a mnohé další vlastnosti, které umožní efektivní výkon povolání, ať jste v kanceláři, nebo na služební cestě. Přednostní je vysoká výdrž baterie

Vostro

Notebooky řady Vostro reprezentují jedny z nejlepších pracovních notebooků na trhu. Jejich hlavní předností je výborný výkon, mobilita, zabezpečení a snadné připojení k ostatním přístrojům. 

Precision Mobile Workstations

Tři řady mobilních pracovních stanic navržených např. pro architekty, grafiky, inženýry, programátory, jejichž náplní práce je tvorba virtuálního materiálu, která vyžaduje naprosto špičkový výkon a certifikace s náročnými aplikacemi. Cílem této řady je umožnit bezproblémový výkon této náročné práce na spolehlivé a výkonné pracovní stanici, nejlépe s připojením špičkových monitorů Dell. Samozřejmostí jsou ty nejlepší procesory a displeje v nejvyšším rozlišení.

Rugged

Řada notebooků nesoucích označení Rugged umožňuje práci i v extrémních podmínkách. Tato řada je extra odolná vůči pádům, vibracím či nestandartním teplotám.

Inspiron

Tři řady notebooků od Dellu navržené pro relaxační či pracovní využití.

  • Řada 3000 – notebooky nabízející výkon úměrný jejich velmi příznivé ceně. Dostupná klientská stanice splňující základní pracovní požadavky zároveň vyhoví základním potřebám pro relaxační využití. 
  • Řada 5000 – notebooky s vysokým výkonem a zajímavou cenou. V této řadě najdete nejnovější procesory, dotykové displeje a mnoho dalších vychytávek usnadňujících každodenní práci či relaxační využití. Notebook je možné v případě potřeby upgradovat. 
  • Řada 7000 – nejlepší, co řada Inspiron může nabídnout. U řady 7000 se důraz klade na kompaktnost, výkon a také na vzhled daného přístroje. Samozřejmostí jsou nejlepší procesory, vynikající displeje, ale také podpora nejrůznějších vylepšení – například Dell Cinema vytváří kvalitní obraz ze všech možných úhlů pohledu za velmi přijatelnou cenu.

XPS

Malé a elegantní notebooky překvapují silným výkonem a kvalitou obrazu.

G series

Ani v portfoliu Dell nechybějí herní notebooky. Notebooky G series vynikají zejména vysokým výkonem a zaujmou také cenou.

Příslušenství

Doporučujeme vám k notebooku zakoupit také příslušenství značky Dell, které je navržené s cílem dosažení dokonalého pracovního či relaxačního prostředí. 

  • Monitory a dokovací stanice – Dell nabízí široké portfolio monitorů a doků umožňujících přehledné a efektivní využití pracovního prostoru. 
  • Klávesnice, myši a sluchátka – navržené pro nejmodernější aplikace umožňující bezproblémový a spolehlivý výkon vaší činnosti. 

Záruka

Doporučujeme využít také rozsáhlé možnosti podpory od společnosti Dell rozšiřující standardní záruku. Například program Support Plus vám kromě okamžité výměny při poruše pokryje i nechtěné poškození přístroje, jako je pád či polití. 

Pojetí pracovního procesu prochází velkou změnou. Postupně se lidé přesouvají ze stísněných kanceláří k práci doma nebo k práci na cestě – část jí vykonávají v kanceláři, ale většinu doma. Velký důraz se tedy klade na mobilitu pracovníků a jejich pracovních nástrojů. Tato změna není motivována pouze současnou situací, ale také zvyšujícími se požadavky na komfort a uzpůsobení pracovního prostředí na míru zaměstnancům.

Produkty Dell jsou navrženy tak, aby byly nejen kvalitní, ale také aby bylo jejich používání komfortní, vedlo ke zvyšování produktivity, dostupnosti, komunikace a byly šetrné ke zdraví uživatelů. Příkladem je snadná konektivita přenosných klientských stanic, podpora několika monitorů s ergonomickými stojany, vysoká kvalita obrazu a zvuku, nízká hmotnost notebooků, ale také podpora vhodných tvarů klávesnic a myší s ohledem na ergometrii a zdravotní aspekt každodenního používání počítače.

Pro více informací se na nás neváhejte obrátit.