Aplikace Dell Mobile Connect

Aplikace Dell Mobile Connect zvyšuje komfort uživatelů a produktivitu jejich práce.

Téměř každý používá kromě své pracovní stanice také chytrý mobilní telefon. Nic nezdržuje více než neustálé přijímání hovorů či vyřizování SMS zpráv. Pro naše oči samozřejmě také nejsou nejlepší neustálé změny velikostí a jasů displejů. Všechny tyto nevýhody řeší aplikace Dell Mobile Connect skrze dokonale zabezpečené a rychlé propojení vašeho počítače a mobilního telefonu. Aplikace je k dispozici zcela zdarma. 

Aplikace umožňuje nejen přijímat hovory a psát SMS zprávy přímo na počítači, ale navíc také ovládání aplikací a zobrazování upozornění přímo na monitoru. Nemusíte se tedy namáhat neustálou změnou a můžete se plně soustředit pouze na jedno zařízení. Můžete velice snadno ovládat, které aplikace mohou tuto aplikaci využívat. Hlavní výhodou je možnost telefonování pomocí sluchátek s mikrofonem. Už se tedy nebude stávat, že máte v jedné ruce telefon a druhou se složitě snažíte napsat poznámku nebo pracovat na vašem PC. Bezpochyby efektivnější je také psaní zpráv přímo na vaší oblíbené klávesnici. 

Dell Mobile Connect funguje výborně na noteboocích filmy Dell, které mají dotykový displej. Díky pokročilé zobrazovací funkci můžete aplikace snadno a rychle ovládat nejen pomocí klávesnice a myši, ale i prsty na velkém displeji. 

Rychlý bezdrátový přenos dat mezi telefonem a počítačem pomocí systému „drag and drop“ (přetáhni a pusť) umožňuje snadné přenosy fotek, videí, hudby, dokumentů či prezentací bez nutnosti využití nějakého cloudového řešení. Díky tomuto přímému připojení budou data vždy v naprostém bezpečí a nikdy nebudou uložena u třetí strany nabízející úložiště pro vaše soubory. 

Aplikace je dostupná na noteboocích XPS, Inspiron, Vostro a na počítačích Alienware, které podporují Bluetooth a byly zakoupeny po roce 2018. Starší klientské stanice sice s aplikací fungují, ale nemohou vám zaručit bezproblémovou funkčnost propojení. Dell Mobile Connect je také kompatibilní se zařízeními s iOS 10 a s Androidem 6 a výše. Aplikace je ve stálém vývoji a je neustále zlepšována. 

Dell Mobile Connect si můžete bez poplatků stáhnout z Microsoftu, Google Play nebo z App Store. Pokud jsou vaše přístroje kompatibilní, samotná instalace zabere pouze několik minut. 

Pro více informací nás kontaktujte.