Odpojitelné zařízení Latitude 7320

Dell Latitude 7320 je odpojitelné zařízení, které překvapí svým kompaktním zpracováním a nízkou hmotností.

Zařízení plně odpovídá přísným srovnávacím testům MIL-STD a splňuje vše co od Latitude můžeme očekávat. Notebook prošel celou řadou inovací a je ideálním společníkem pří práci na cestách hlavně díky své neskutečné nízké hmotnosti od 0,789 kg!

Zásadním vylepšením oproti starším modelům prošla kvalita obrazu a 13palcového displeje. Díky zúžení okrajů je velikost zařízení plně využita bez navýšení hmotnosti. Jas dosahuje až 500 nitů a díky funkci ComfortView Plus omezuje vyzařování škodlivého modrého světla a vylepšuje kvalitu barev. Kvalita obrazu odpovídá certifikaci TUV Rheinland. Sklo Corning Gorilla Flass 6 DX je vyrobeno z prvotřídního materiálu díky čemuž má vyšší odolnost proti poškrábání a lepší čitelnost na slunci, protože snižuje odrazy a je schopno optimalizovat kontrast dle potřeby čímž šetří baterii.

Vaše pracovní zařízení Vás musí také dobře reprezentovat. Působí dobře pokud jste při prezentacích Vašich produktů vybaveni moderním a poutavým strojem. Dell proto využil povrchu z kartáčovaného hliníku a přidal i podnikatelskou třídu klávesnice, aby mělo zařízení skutečný podnikatelský vzhled. Výhodou je také možnost využívat zařízení jako tablet. Zásadní vlastností zařízení je také bezproblémové připojení ke všem zařízením, které pro výkon své práce potřebujete využívat. Počítač využívá výkonné rozhraní Thunderbolt 4, USB Type-C porty a k Wi-FI se může připojit díky dvěma 4G LTE anténám. Technologie Intel Wi-Fi 6 (Gig+) navíc nabízí 3x vyšší rychlost a vylepšené zabezpečení pro počítáte a bezdrátové sítě. Skvělý je také stojan, který ze zařízení udělá klasický notebook a urychlí proces zapnutí počítače.

Výkon notebooku byl značně vylepšen díky využití nové platformy Intel EVO vPro, která nabízí firmám zabudované funkce zabezpečení, správy a stability. Zařízení se chlubí konzistentní odezvou, dlouhou životností baterie a možností okamžitého probuzení k činnosti kdykoli a kdekoli. Zařízení využívá revoluční způsob chlazení – Kombinuje ventilátor od Dellu se dvěma protilehlými větracími otvory v neskutečné kompaktním šasi. Zvýšena je tedy životnost baterie, odezva systému a stroj je celkově tišší. Výhodou je také možnost správy teploty zařízení v systému BIOS, což šetří prostor v úložišti a zvyšuje celkový uživatelský komfort. Všechny součástky podléhají závazku udržitelnosti – Dell se dlouhodobě snaží snižovat dopady výroby na životní prostředí například pomocí využití recyklovatelných materiálů a barev na bázi vody.

7320 je perfektně zabezpečeno díky čtečce čipových karet, detektoru otisku prstu, funkci ExpressSign-in, technologií NFC a modulu TPM. Jedná se také o jediné zařízení, které poskytuje tyto funkce jak v režimu notebooku (na stojanu) i v režimu tabletu.  

Zařízení disponuje širokým využitím strojové inteligence.

ExpressConnect – technologie, která automaticky umožňuje připojení k nejsilnějšímu přístupovému bodu v kanceláři a směřuje šířku pásma na kriticky důležité aplikace, ať už jste kdekoli.

ExpressResponse – Technologie Intel Adaptix umožňuje nastavení priority pro nejdůležitější aplikace, tak aby lépe fungovali a rychleji se otevřeli.

ExpressSign-in – Efektivita je zvýšena díky neskutečné technologii Intel Context Sensing. Snímač přiblížení sám zjistí vaši přítomnost, okamžitě počítač zapne a přihlásí Vás. Vše je bezpečné a spolehlivé díky infračervené kameře a systému Windows Hello. Pokud práci přerušíte/odejdete systém počítač automaticky znovu uzamkne a ochrání Vaši práci a data.

ExpressCharge – Nástroj Dell Optimizer prodlužuje možnou dobu chodu, podle vaší práce. Zvyšuje či snižuje výkon zařízení dle pracovního nasazení (toto můžete upravit dle potřeby) a šetří baterii zařízení. Funkce ExpressCharge dosahuje až 35% nabití zařízení do 20minut a až 80 % za hodinu.

Intelligent Audio - Funkce zlepšuje zvuk vašeho zařízení. Vylepšuje kvalitu zvuku a potlačuje šum v pozadí. Uslyšíte se jako kdybyste byli v jedné místnosti. Společné s velmi dobrou kamerou posune konferenční hovory na zcela novou úroveň kvality a efektivity.

Dell Technologie Unified Workspace

Systém uspořádání pracovního místa a procesu představuje ideální možnost k dosažení moderního prostředí koncových bodů a poskytuje optimální uživatelské možnosti. Přínosy implementace řešení Dell Technologies Unified Workspace ve finále kompenzují výdaje na hardware a IT.

  1. Moderní tovární zřizování a zkrácení doby nasazení o 50 %.
  2. Komplexní zabezpečení koncových bodů nad i pod operačním systémem.
  3. Sjednocená správa z jedné konzole podle vašeho výběru.
  4. Prediktivní proaktivní podpora ke snížení počtu volání na podporu až o 46 % a 6x rychlejší řešení problémů.

Zařízení skvěle funguje s příslušenstvím od Dellu například s monitory nebo s myší a klávesnicí KM7120W. Tyto a další rozšíření umožní z malého kompaktního stroje vytvořit plnohodnotnou pracovní sestavu zejména při využití mnohých dokových řešení společnosti Dell, které umožní připojení/odpojení zařízení rychle a efektivně pouze jedním kabelem ke všem dalším zařízení a k internetu.

Odpojitelné zařízení Latitude 7320 představuje revoluční změnu ve způsobu práce na cestách. Díky využití těch nejmodernějších hardwarových a softwarových trendů Vám zaručí nízkou hmotnost, špičkový výkon, dlouhou životnost baterie, skvělý obraz a zvuk a v neposlední řadě vynikající zabezpečení, ať pracujete v kanceláři či na cestě.

Pro více informací nás kontaktujte.