Portfolio Dell EMC PowerEdge MX (druhá část)

V předchozí části našeho pojednání o řadě Dell EMC PowerEdge MX jsme se zaměřili na první dva konkrétní produkty z portfolia. Nyní si povíme o dalším řešení.

PowerEdge MX840c

PowerEdge MX840c je vysoce škálovatelný, neuvěřitelně výkonný modulární server, který díky využití té nejlepší technologie od firmy Dell, hravě zvládne i ty nejsložitější IT operace. MX840c je specificky navržen pro infrastrukturu MX a nabízí obsáhlé 4 soketové řešení pro výpočetní, paměťové a datové operace v moderním datacentru.

Silný a flexibilní, čtyř soketový server ve dvou nad sebou postavených řadách, je podporován až čtyřmi 28corovými procesory druhé generace od společnosti Intel Xeon, které jsou do budoucna vylepšitelné. Obsáhlá paměť je podpořena až 48 DDR4 DIMMs sloty. MX840c podporuje až osm 2.5 palcovách SAS/SATA (HDD/SDD) nebo expresních Flash NVMe PCLe SSD disků. PowerEdge MX7000 šasí může pojmout až čtyři tyto neskutečně výkonné servery, čímž vám vytvoří silnou a stabilní základnu datacentra.

  • Výjimečně rozsáhlá paměťová konfigurace serveru dosahuje objemu až 3TB (RDIMM) nebo 6.1TB (LRDUNN) a je schopna podpořit až 192 GB NVDIMM pouze pro velké aplikace běžící v paměti.
  • MX840c má 24 slotů pro Intel Oprane DC paměti DCPMM (12.2 TB) s maximální kapacitou až 15.36TB na server.
  • PowerEdge MX840c nabízí volbu mezi dvěma způsoby správy a zefektivnění serverového řešení. Můžete si vybrat mezi systémem M.2 Boot Optimized Storage Solution (BOSS) anebo Internal Dual microSD Modulem (IDSDM).
  • Podporuje také neskutečně rychlé flash SSD disky, díky kterým budou Vaše IT požadavky řešeny rychle a precizně, ve chvíli, kdy je potřebujete.

Zjednodušení serverové zprávy a inteligentní automatizace

Každý PowerEdge server je vybaven vlastním, speciálně vytvořeným systémem Dell REmore Access Contiller (iDRAC) 9 s celoživotním ovladačem (Lifecycle Controller – LC), dohromady značně zjednoduší správu vašeho datacentra. Dell EMC OpenManage Enterprise – Modular Edition (OME-Modular) poskytuje všeobecnou kontrolu nad zařízením a je přímou součástí PowerEdge MX7000 šasí. Tyto systémy ve spolupráci s rozhraním OME-Modular unified web/RESTful API ovládá a kontrolují celý PowerEdge MX systém, včetně počítače, úložiště a sítí.

  • Díky tomuto revolučnímu systému můžete zavádět, monitorovat, ovládat, vylepšovat a aktualizovat, zjišťovat a řešit potíže odkudkoli bez ohledu na stav operačního systému a bez nutné přítomnosti správce datacentra.
  • Využití systému s vylepšeným iDRAC9 procesorem Vám umožní zrychlit Vaše systémy až čtyřikrát oproti předchozí serverové generaci.

Zabezpečení systému PowerEdge MX840c

Servery PowerEdge poskytují revoluční zabezpečení Vašich dat díky využití neměnných silikonových důvěryhodných řetězců, které dále kombinují s dokonalým systémem ovládání systému a díky tomu poskytují robustní ochranu hardwaru a softwaru. Výsledkem je integrovaná proti Cyber útokům odolná architektura, která nabízí zesílený serverová design s cílem lepší ochrany, objevení a následné zotavení po internetovém útoku.

  • Výhodou je možné uzamčení celého systému, pokud dojde k pokusu o neautorizovaný přístup k datům.
  • Možnost, v případě potřeby, po patřičné kontrole totožnosti, vymazat všechna data z lokálních úložišť a flashových zařízení.
  • Firmware aktualizace využívají SHA-256 hashování se šifrováním 2048-bit RSA pro všechny serverové komponenty.

PowerEdge MX840c ve spolupráci s dalšími produkty z řady MX Vám pomůže s vytvořením moderního datacentra, které Vám bude každý den ulehčovat práci, uvolní kapacity Vašeho IT oddělení a v dlouhodobém výhledu ušetří i Vaše výdaje, díky nekonečným možnostem postupného vylepšování Vaší IT struktury dle nejmodernějších technologických trendů. Rozsáhlé zabezpečení serveru Vám vyřeší nejednu obavu zejména v dnešní době, kdy jsou kybernetické útoky na strmém vzestupu. Server PowerEdge MX840c je rychlé, výborně zabezpečené a cenově výhodné řešení pro společnosti, které mají velké nároky na spolehlivý a bezproblémový chod datacentra i se vším co s tím souvisí.

Pro více informací nás kontaktujte.