VMware cloud na hardwaru Dell EMC

VMware nabízí plně spravovanou službu nabízející stálý přenos dat mezi datacentrem a koncovou lokací, kombinací automatizovaných procesů s cloudem.

VMware je softwarová společnost v majoritním vlastnictví Dell Technologies. Jejím hlavním polem působnosti jsou služby spjaté s cloudem a virtualizací IT. Příkladem úspěchů společnosti je první využití virtualizace x86 architektury.

Budování základů virtualizace pracovního prostředí

Software VMware formuje virtuální prostředí, které umožňuje tu nejlepší funkci aplikací a služeb. Hlavní výhodou je zjednodušení komunikace mezi klientskými stanicemi, cloudem, sítěmi, virtuálním pracovním prostředím a zabezpečením, což má dopad na vyšší efektivitu i spokojenost uživatele. Toho je docíleno vzájemnou kooperací mezi softwarem a hardwarem od Dell Technologies. V podstatě můžeme říci, že jde o cloudové řešen společnosti Dell podporované softwarem VMware. 

Mezi hlavní výhody tohoto cloudového řešení patří snadné zavedení, možnost testování nových aplikací za současného použití stávajících aplikací na jedné infrastruktuře bez přerušení běžného využití cloudových služeb. Součástí řešení je také podpora systému během celého jeho životního cyklu. 

VMware Cloud prostřednictvím Dell EMC

VMware nabízí plně spravovanou službu nabízející stálý přenos dat mezi datacentrem a koncovou lokací, kombinací automatizovaných procesů s cloudem. Zjednodušuje každodenní procesy pro IT tým i pro vývojáře prostřednictvím možnosti instalace VMware softwaru přímo v zákazníkově datacentru jakožto rozšíření jejich cloudového řešení. 

Snadná kombinace VMwaru a hardwaru od Dell EMC (úložiště, klientské stanice a sítě) je dodána jako předem testovaná kompletní infrastruktura s rozsáhlou podporou po celý její životní cyklus. Široké možnosti obou firem umožňují vytvoření ideálního řešení se snadnou implementací a minimálními náklady na následnou údržbou IT infrastruktury pro jakoukoli společnost.

Spojení infrastruktury od Dell EMC s VMware softwarem je ideální a komplexní řešení IT. Hardware od Dell EMC je vyvíjen tak, aby byl plně komptabilní s VMware softwarem. Dohromady tak tvoří dokonalou strukturu, která se snadno implementuje, udržuje a zvyšuje efektivitu pracovních procesů. 

Pro více informací nás kontaktujte.